ART / Oil paintings / Oil painting 14883083
nr 1488 3083
OIL PAINTING
signerad O-R Lindberg, Ship. Oil on canvas, 54x64 cm, outer dimensions including frame: 66x77 cm,
signerad O-R Lindberg, Fartygsporträtt. Olja på duk, 54x64 cm, yttermått inklusive ram: 66x77 cm
SEK 350
Monday September 5 2022
at 20:36:09
300 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)